Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez befolyásolhatja a pulse...

Ez befolyásolhatja a pulse oximetert ?

Figyelt kérdés
Beurer 35 tip pulse oxi kijelezte a merül az elem jelzést , majd 3-4 órával később 35-pulzust mért ami szinte lehetetlen , majd éjszaka 31-est , elemcsere , elkezd merülni 2 nap múlva megint 31 , ez mind fölrakáskor , aztán kb 10 mp és átugrott 58-ra. Elektronikában jártasak kérlek nyugtassatok meg ha értetek hozzá , teljesen kikészűltem. Köszi előre.

2021. szept. 21. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez vérnyomásmérő, nem pulzoximéter!

A 31-es pulzus nem lehetetlen. Persze tudni kéne hozzá mennyi idős vagy, van-e betegséged, stb. De persze lehet mérési anomália is.

Ha a készülék jelzi az elemek cseréjének szükségességét, akkor ki kell cserélni és nem méregetni tovább a készülékkel.

A mért értékeket fel kell jegyezni és figyelni a tendenciát. Ha csak néha van benne 1-1- kiugrás felfelé vagy lefelé akkor az még lehet teljesen normális is.

De ezt ne én mondjam meg innen a távolból, ismeretlenül... Ezért van a háziorvos!

2021. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia 35 ffi , nem tudok róla , csak alacsony időnként a pulzusom , és ezért parázok , de én pulse oxival mértem? Voltam 7 orvosnál.
2021. szept. 21. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha merül az elem, akkor teljesen elképzelhető, hogy nem működik rendesen.

Vegyél egy vérnyomásmérőt. És azzal is ellenőrizd.

2021. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha közbe ellenőriznéd a csuklódon, vagy halántékodon hogy valós e amit mutat?!
2021. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

"pulse oxival" nem lehet pulzust mérni!

A pulzoximéter a vér oxigéntelítettségi szintjét (oxigénszintjét) méri.

2021. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 És a pulzust! 😂
2021. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

#5-ös, és a pulzust, ahogy a nevében is benne van..

BR bpm (Pulse rate -- Beats per minute)

2021. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rossz,ha elemcsere után is lemerültnek mutatja feltéve, hogy jó az új elem, főleg ha 20-30 értékkel ugrál.
2021. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!