Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hallo! Valaki vásárolt már...

Hallo! Valaki vásárolt már Wishről AirPods tokot? Ha igen,mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a válaszokat!

2021. szept. 30. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
A Wish az eléggé 50-50 hogy azt kapod-e amit rendeltél vagy valami mást, esetleg semmit.
2021. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha utánzatot, hulladékot, kamu terméket akarsz venni, jó helyen kapisgálsz, a Wish neked való ...
2021. szept. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanazt tudom ide is írni, mint a korábbi ezer ilyen kérdéshez:


Wish-ről SOHA ne rendelj elektronikus cuccot, de inkább egyáltalán semmit.

2021. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Airpods tokot mondott! Szilikon tokra gondoltál? Én aliexpressrol rendeltem (viszont nekem airpods utánzatom volt és arra kicsi lett)
2021. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Airpods tokot mondott! Szilikon tokra gondoltál? Én aliexpressrol rendeltem (viszont nekem airpods utánzatom volt és arra kicsi lett)"

Mindegy mit mondott.

Továbbra is ellenjavallott a Wish kifrjrzésre még csak gondolni is.

2021. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
O pénze o döntése, bár a wisht nem szeretem aliexpressrol rengeteg termeket rendeltem már és sosem vertek at vagy sosem volt hibás a termek. Mindig meg voltam elegedve veluk
2021. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Wish arra épül hogy átver. Mi mi hogy?

Igen jól olvasod. Nem azt vagy nem pont azt küldenek, vagy még küldés előtt de már fizetés után szólnak hogy az még sincs.

De nem pénzt hanem levásárolható kuponokat kapsz, azaz magukhoz láncolnak.

Termékek minősége pedig általában gagyi kínai.


Aliexpress nagyon más. Kínai nem egyenlő Kínai val.

2021. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"aliexpressrol rengeteg termeket rendeltem már és sosem vertek at vagy sosem volt hibás a termek. Mindig meg voltam elegedve veluk"

Ha jól figyeltél, ezt senki sem vitatta. Sőt, nem is azt írtuk, hogy te ne vásárolj azt amit akarsz.

A kérdezőnek szóltak a Wish intelmek.

2021. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül nem rendeltem Wishről mert elég sokan intettek tőle. Nem annyira fontos most rögtön keresnem, szóval majd egy megbízhatóbb olalról rendelek inkább.
2022. jan. 30. 10:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért koszönöm a válaszokat!
2022. jan. 30. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!