Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Optikai modem+router cseréje?

Optikai modem+router cseréje?

Figyelt kérdés
Flip netünk van optikán jön be a net bele a mondembe ami egyben a router is. Valamenyire kepbe vagyok a routerekkel de azért még sok a tanulni valóm, szóval ez a router csak az n-es szabvány tudja, jó lenne egy ac router ami már tudja a 5 ghz mert ez sokszor elég gyengécske. Elöszőr megkérdem a szolgáltatot lecserélik e nekünk ha nem akkor hogy müködne egy csere? Magát a routert kell lecseréljem egy olyanra aminek van optikai bemenete? Egyaltalan honnan tudom egy routeről hogy az optikai modem is egyben… ezt már minden rouemter tudja?? Vagy egyszerűbb egy erősebb routert venni és kábelel összekötni a két rouert?
2021. okt. 10. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltató olyan eszközt ad, ami a tőle kért sávszélességet tudja.

Annak lehet értelme, hogy egy jobb wi-fi routerrel összekötöd a szolgáltató eszközét kábelen, annak a wifijét kikapcsolod, és a saját erős routeren osztod a hálózatot.

2021. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A flipest meghagyod. Betelefonálsz és megkéred őket, hogy tegyék bridge módba. Utána rádugod a routered, beállítod és kész.
2021. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válszokat kb így képzeltem én is.. bridge modot akár én is be bírom állótani?
2021. okt. 10. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A diginél már igen, az tuti. A flipet nem tudom.
2021. okt. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az érdekelne engem is, hogy Flip hajlandó-e bridge módba állítani a saját eszközt, mert dupla NAT alatt lenni vacak.

Ja, és adnak-e publikus IPV4-et, vagy csak 100.-as szolgáltatói NAT-ot?

2021. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!