Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell össze számolni az...

Hogyan kell össze számolni az ampereket? Tehát panelba lakom csak a kismegszakítokat kell össze adnom amik belül vannak a lakásba? És ami kint van a mérő mellett azt nem adom hozzá? Vagy a kintit is hozzá kell adni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az ilyen iparágakban manapság annyira változnak az árak hogy délelőtt más árajánlatot fog adni mint délután...
2021. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szirty ***** válasza:
42%

"... annyira változnak az árak..."


Akkor mondj neki árat! 16:54-kor kérdezte (tehát délután) :)

2021. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az se mindegy hogy az ország melyik sarkáról van szó éppen.

Debrecen, Veszprém, vagy Vecsés, és azon belül is két szerelő nem fogy egforma árat mondani.

Én speciel mondanék, de azt se tudom hol lakik, milyen szerelésről van szó. Lehet hogy volt nála felújítás, de láttam már felújított családi házat, amin 2 napig csak a hibákat kerestem.

2021. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!