Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telegram app törlése,hogyan...

Telegram app törlése,hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az appot úgy törölni,hogy minden adat törlödjön.Megpróbáltam kijelentkezni,majd az appot törölni,de mikor újra letöltöttem,akkor ott voltak az adataim.Nem webes felületem szeretném törölni!

2021. okt. 18. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Magát a profilt is szeretnéd törölni?
2021. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,a profilt is szeretném törölni,ha lehetséges nem a weboldalon,hanem az appon keresztül.
2021. okt. 18. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Az appon belül, amikor be vagy lépve, nincs a profil beállításai között törlési lehetőség?
2021. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs,csak kilépés.Így kiléptem és töröltem az appot,de ha újra letöltöm és belépek,akkor minden adat ott van.Na mindegy,elvileg hat hónap inaktivítás után törlődik minden.Köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 18. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó reggelt!Köszönöm szépen,sikerült végleg törölni /azért leellenőriztem :)/.Szép napot!
2021. okt. 19. 05:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!