Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni digitálisa...

Szeretnék elkezdeni digitálisan, rajzolni milyen eszközt vegyek hozzá?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 14:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Wacom Intuos S kezdésnek tökéletes.
2021. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehetőség szerint olyan szeretnék amelyiknek van saját képernyője
2021. okt. 23. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a wacom cuccok és az iPad amit javatolnék
2021. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Huion rajztáblák is jók.
2021. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kezdésnek nem ajánlanék saját képernyőset személy szerint. Igen drágák, és ha nem tervezel vele valami profibb dolgot csinálni, valószínűleg nem is térül meg nagyon, meg lehet, hogy pár hónap múlva megunod, stb. Nekem régebben Wacom Intuos S-em volt és teljesen jó egyébként. Mondjuk egy saját képernyős rajztábla valóban kényelmesebb! Pár hónapja vettem iPad-et + ProCreate-et hozzá, azóta sokkal könnyebben neki állok a rajzolásnak és hordozható is :D
2021. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :3

Végül egy Wacomot vettem M-es méretben mert szerintem az Intuos S nagyon kicsi lett volna.

Eddig teljesen jól működik, bár számomra nagyon nehéz megszokni, hogy nincsen saját képernyője. Viszont csak ajánlani tudom:)

2021. nov. 2. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!