Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lelte a számítógépem és...

Mi lelte a számítógépem és mit jelent a három hosszú sípolás?

Figyelt kérdés

Sepregetés közben a parfis műanyag része egy picit hozzá koccant a számítógép jobb alsó sarkához de nem nagyon, épp hogy csak egy picit és fogta magát a gép és kikapcsolt, majd újraindult magától így nem is foglalkoztam vele nagyon, majd pár óra múlva filmet néztem a gépen és magától kikapcsolt majd visszakapcsolt és háromszor sípolt egymás után hosszan majd 2 másodperces szünet és továbbra is sípol háromszor egymás után és így tovább, szóval kihúztam leszedtem az oldalát ramokat ki vettem majd vissza alaplapi valamint ssd kábel csatlakozásokat is ellenőriztem és utána bekapcsolt el is indult a rendszer, majd fél óra múlva úgyszint film nézés közben megint kikapcsolt és sípolni kezdett... áramtalanítottam majd miután vissza dugtam a tápkábelt bekapcsolt normálisan és most kb 1 órája nincs semmi baja egyenlőre

mi lehetett a probléma?


2021. okt. 28. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit is mondtál, melyik BIOS-nak volt a hibajelzése amit hallottál?
2021. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Memória, bios, monitorvezérlő hiba is lehet. Neten meg kellene keresni a Bios-odnak vagy alaplapod alapján a hibakódokat.
2021. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!