Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2 Bluetooth-al is működik a...

2 Bluetooth-al is működik a laptop?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A laptopomban van egy gyárilag beépített Bluetooth, de már nem működik jól. Jeleneg se ki, se be nem tudom kapcsolni. Az illesztő program már 6 éves de elvileg a legfrisebb van telepítve. Arra gondoltam hogy veszek egy másik Bluetooth adaptert de a másikat benne hagyom(nem találtam meg hol van ezért hagynám benne). És hogy működne így is hogy mind kettő benne van vagy a régit minden féle képpen ki kell venni?

2021. nov. 1. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne muszáj kivenni a régit de érdemes az Eszközkezelőben letiltani.
2021. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"hogy veszek egy másik Bluetooth adaptert de a másikat benne hagyom(nem találtam meg hol van ezért hagynám benne)"

az alaplapra van forrasztva, ha akarnád se tudnád kivenni :D


veszel egy másikat, a régit letiltod eszközkezelőben és kész

2021. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tiltottam le, csak az USB bluetooth be lett állítva alapértelmezettnek és ennyi.
2021. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
Általában Wifi*Bt egy modul. Ha így van és ki veszed a laptopból, akkor nem lesz wifid sem. Ahogy írták tiltsd le az eszközkezelőben.
2021. nov. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!