Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már fruugo...

Valaki rendelt már fruugo nevű oldalrol?

Figyelt kérdés

Az eddig teljesen jól működő acer monitorom tulajdonképpen meghalt. Elkezdett fehéren vibrálni miközben játszottam és hiába húzom ki meg dugom be nem segít.

Szeretnék venni egy újat viszont nem szeretnék rá túl sokat költeni.

Néztem ezt a monitort,de nem tudom mennyire biztonságos az oldal.


[link]


Valakinek tapasztalat az oldallal kapcsolatban? vagy esetleg egy olcsó jól működő monitort tudnátok ajánlani?



2021. nov. 1. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
scam
2021. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki cikk vásárlásához javaslom a szaküzletek felkeresését.

Amíg igény van arra, hogy a páciensek átb@szassák magukat és a pénzükért ne kapjanak semmit, vagy valami hulladékot, addig az ilyen kamu oldalak is megélnek mint amit a kérdező linkelt.

Komolyan mondom, azon gondolkodom, hogy bele kellene vágnom nekem is.

Félelmetes hogy esténként emberek elképesztő serege bújja a netet és hiszi el, hogy vannak olyan titkols oldalak, ami ötöd meg tized áron nyújtja ugyanazt külföldről.

Megmondom őszintén, a szűkebb környezetemben is előfordulnak olyanok, akikról álmomban nem feltételezném hogy bedőlnek ilyen átlátszó dolgoknak, ahol csábítóan olcsó pénzért kínálnak máshol drága dolgokat, csak éppen se egy elérhetőség, email, telefon, totál semmi. És utána meg panaszkodnak, hogy nem kaptak semmit, vagy ha mégis, abban nincs köszönet. Reklamálni meg nincs hova. Egy fél év műlva komplett eltűnnek, majd más néven kezdik újra.

2021. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pedig reménykedtem :(

Azért köszi mindenkinek<3

2021. nov. 2. 15:35
 4/9 anonim válasza:
Igen. Senkinek se ajánlom. Átverés az egész.
2022. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2022. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kicsit elkéstem, de általában a táp szokott meghalni a mai monitoroknál.
2022. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Kicsit elkéstem, de általában a táp szokott meghalni a mai monitoroknál."

Lehet hogy én értettem félre, de a kérdés nem a javítására irányult.

2022. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Lehet hogy én értettem félre, de a kérdés nem a javítására irányult."


Te a segítés szót értetted félre.

2022. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajna még vannak. És ontják a gyanúsan olcsó termékeket, seelérhetőség, se cím, se semmi...
2023. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!