Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple watch se megéri?

Apple watch se megéri?

Figyelt kérdés
Apple watch se és series 7 között én úgy gondolom, hogy nincs akkora különbség és ár-érték arányban az se sokkal jobban megéri.Ha van valakinek tapasztala az se-vel kapcsoltban azt nagyon szívesen várom!

2021. nov. 4. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

"nincs akkora különbség"

[link]

Akkor nem egy filmet nézünk.... elég sok különbség van.

Ha neked elég az SE tudása akkor vedd azt.

2021. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Torrentoo válasza:
Tudom hogy már annyi nem aktuális de hátha fogja még valaki olvasni aki apple watch se-n gondolkozik.Én nem rég vettem egy 44mm-es se-t és nagyon meg vagyok vele elégedve.Ugye a véroxigén illetve a ekg kimaradt belőle viszont hidd el nekem,fel sem fog tunni a hiánya.Maga az óra nagyon jól működik,ha még nem volt soha sem ilyen órád(mint nekem) akkor néha biztos le fog esni az állad attól amiket a telefonnal együtt tud csinálni,tényleg nagyon nagy öszhangban van a kettő.Ami egy kicsit számomra negatív az órával kapcsolatban az az aksi idő illetve a töltési idő,1-2nap után tölteni kell az eszközt és durván 2óra mire feltölt teljesen.Ennyi pénzt számomra mindenképpen megért,kinézetre is számomra nagyon tetszetős,minőségi megjelenése van.remélem tudtam segiteni!
2022. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!