Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megváltoztatni...

Miért nem tudom megváltoztatni a Honor Band 5 okoskarkötőm számlapját?

Figyelt kérdés

Huawei telefonom van, vagyis alapjában le volt rá töltve a Huawei Egészség app. Én csatlakoztattam is, és nagyon jól működik, eddig nem volt vele probléma. Viszont ahol keresgélni lehetne a számlapokat, az nem akar betölteni. Vajon mi lehet az oka? Nincs bekapcsolva a GPS, bár nem hinném hogy ehhez köze lenne (egyébként próbáltam úgy is, de nem sikerült).

Félreértés ne essék, nem az órára telepített, gyári számlakpokról lenne szó, hanem amit le lehetne tölteni.

Válaszokért hálás lennék!



2021. nov. 4. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra az appot
2021. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom, köszönöm.
2021. nov. 4. 21:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem. Csak azt értem el vele, hogy jó néhány adat elveszett. Valami más megoldás esetleg? Vagy egyáltalán mi lehet a gond?
2021. nov. 4. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Frissitsd az AppGaleryből az Egészség app-ot, és a HMS-t,
2021. nov. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huawei accountba be vagy jelentkezve?
2021. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!