Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség az Ipad, Ipad...

Mi a különbség az Ipad, Ipad Air között?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszives.

13 éves kislányom szeretne közelgő szülinapjára Ipadot.

A mini kizárva ezt már tudom. Nézegettem a neten a különbségeket. A pro látom a legnagyobb de amúgy abszolút nem értek hozzá. Látom generációk vannak.Nem 200.000 forintosat szeretnék. Használt lesz mert az új horror áron van. Ceruzával keresek.

Melyiket érdemes megvenni? Mit figyeljek?

Köszönöm ha segítesz!



2021. nov. 7. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A ceruza önmagában kb. 40 ezer Ft. Talán megelégszik egy használt Samsung Galaxy Tab S szériás tablettel is, ahhoz pl. jár toll. A régiek is jók, csak már nem kapnak frissítést, míg az Apple kb. 6 évig. Gondolom nem professzionális grafikához kell...
2021. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az iPad (9-8-7-6-5-... generávió) a belépő szint. Az aktuális évben elérhető technikánál 1-2 évvel korábbi dolgozik benne, ezért olcsóbb. De teljesen jól használható táblagép. Az iPad Air a küzépkategótia, jobb processzor, jobb kijelző, jobb kamera, stb. A Pro peig a felső kategória, minden a legjobb legdrágább bennem. Meg van a mini :)


2-3 esetleg 4 évves iPadot simán megéri megvenni. Nem avulnak olyan gyorsan. Nekem például még mindig a 2015-ös iPad Pro van. Sebességben tök jó, csak az akkumulátora döglött meg.

2021. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

#3 Az Apple Pencil csak a 6. generáció óta támogatott.

[link]

2021. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Azt írtam, hogy esetleg 4 évest megéri még megvenni, az meg pont a 6. gen.

Kötekedés helyett mi lenne ha érdemi információkkal szolgálnál? :D

2021. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem köteledésbőé írtam, hanem pont érdemi információ gyanánt, de ha lepontozósdit játszunk...
2021. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyszerűbbnek gondoltam,hogy meg kérdezem itt mint órákon át bogarásszak a különbségek között!

Így kaptam válaszokat a kérdésemre.

Természetesen nem professzionális grafikához kell de nagyon szeret rajzolni.

Ez a márka amit szeretne már 2 éve. Szóval más nem jöhet szóba.

Köszönöm mindenkinek.

Így könnyebb lesz már keresgélnem a megfelelőt!

2021. nov. 7. 13:06
 8/11 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés amit nem értek!

Mi az ,hogy csak wifis egy iPad?

🙈

Köszi

2021. nov. 7. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nincs mobilinternet, SIM-kártya, 4G, 5G... sem GPS.
2021. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret rajzolni, akkor a Procreate alkalmazást is ajánlom. 3500 forint, de csak egyszer kell kifizetni, nem havonta, és magasan a legjobb erre a célra. Ha elsőre picit bonyolultnak érzi, akkor Youtubeon talál videókat magyarul is a használatáról.
2022. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!