Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan hely, ahol ki lehet...

Van olyan hely, ahol ki lehet próbálni, a fülhallgatókat? Főleg a "kicsit" drágább, kábel nélküli fülhallgatókra gondolok.

Figyelt kérdés

Hogy el tudjam dönteni, melyiket szeretném megvásárolni.

(Azért 30-60.000 Ft-környékén azért szerintem nem mind1, hogy annak a hangja tetszik-e, vagy sem?!)



2021. nov. 11. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az agyba dugósakat nem igen :(


De kérdezz rá: [link]

2021. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha interneten vásárolsz, 14 napod van, hogy ha mégsem olyan a termék amilyennek gondoltad, akkor visszaküldheted (nyilván a saját költségeden). Egy postaköltséget szerintem megér... De ez csak az én véleményem.
2021. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Fülhallgatókra higiénia okokból csak bontatlan csomagolás esetén érvényes a 14 napos pénzvisszafizetési garancia.
2021. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konzolvilagban esetleg. De a 80 ezres steel.series fulesemet sem tudtam kiprobalni.
2021. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Agybadugósat ugye nehéz. Szép vagy sem fülzsír meg minden. Azt többet el nem adják. Fejhallgatónál működik a dolog.


Meg kell kérdezni hol van rá lehetőség, vagy haverokat körbekérdezni kinek mi van ha van és ki lehet -e próbálni...


Agyba dugós lutri többnyire :(

2021. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!