Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet? Mi a véleményet...

Ez igaz lehet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szóval...van egy instagramm oldal.

Csak egy hajszárítót tesz ki és random embereket jelöl meg alatta.

Mivel már vagy harmadjára lettem megjelölve kezdem lassan azt hinni, hogy nem feltétlen kamu.


Maga az oldal, átirányít egy netes oldalra és ott írja, hogy ki kell tölteni egy űrlapot és az után kézbesítik. (Nekem eléggé nagy átverésnek tűnik, de gondoltam elolvasom más véleményét is 🤷‍♀️)


(A gyártó hivatalos oldalán a hajszárító kb. 100.000ft)

Tehát, nektek mi a véleményetek?



2021. nov. 13. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Éppen most kérdezték egy másik kategóriában is:

Mi ez a ‘nyertél egy hajszáritót’ dolog Instagramon? https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2021. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"(Nekem eléggé nagy átverésnek tűnik, de gondoltam elolvasom más véleményét is 🤷‍♀️)



(A gyártó hivatalos oldalán a hajszárító kb. 100.000ft)


Tehát, nektek mi a véleményetek?"


Hány éves vagy?

És még hiszel a mesékben?

2021. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Adathalászat
2021. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem eléggé nagy átverésnek tűnik"

Ööö, tehát te azt várod, hogy az űrlap kitöltése után megkapd az egyébént 100 ezer Ft-ba kerülő hajszárítót? És ha nem kapod meg, akkor átverve fogod érezni magad?


"A gyártó hivatalos oldalán a hajszárító kb. 100.000 Ft"

Na ott az igazi átverés :))

2021. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, miután kiírtam a kérdést leesett h mekkora hülyeség volt részemről. :"D
2021. nov. 13. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem már vagy 6 posztban megjelöltek, nagyon idegesítő. Nem szabad rákattintani a linkre, jelenteni kell.
2021. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, velem is ez a helyzet, a kezdetben próbáltam tiltogatni őket, de mivel különböző profilokkal jelölnek meg nincs túl sok értelme. :((
2021. nov. 13. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!