Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPad air 4 256gb vagy 64gb?

IPad air 4 256gb vagy 64gb?

Figyelt kérdés

Tanuláshoz szeretném venni, nem tudom elég-e a 64gb. Telefonom apple, laptopom pedig nem, ezért Google Driveon vagy stb helyen szoktam magamnak átküldeni dolgokat, feltölteni, ezt meglehet oldani a 64gb ipaden, és nem kell 256gb, de talán hosszabb távon jobb. 70ezer ft a különbség a kettő között.

Ti mit ajánlatok?



2021. nov. 14. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hamar elfogy sajnos a 64G.... túl mahar.
2021. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egyetemi tanulmányaimhoz idén szeptemberben vásároltam 64 gb-os iPad Air 4-et, és a szükséges appokon kívül vannak rajta játékok, egyéb programok is, nekem untig elég ez a tárhely. De persze attól függ, te milyen tanulmányokhoz használod. Ha pl. használnál tervezőprogramokat, vagy kép-/videószerkesztő programokat, akkor lehet, hogy jobban megérné a nagyobb tárhely.

Egyébként ha a 64 betelik, nincs semmi gond, lehet venni iCloud tárhelyet tök olcsón, de a C-s csatlakozónak köszönhetően külső adattároló(ka)t is tudsz csatlakoztatni. :)

2021. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.. cellular + wifi típust vettél? Csak abban van külső adattároló?
2021. nov. 22. 07:48
 4/6 anonim válasza:

Csak sima WiFi-st vettem.

Sajnos nem tudom, hogy a többi támogatja-e, de ez biztos. :D

2021. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is azt gondoltam venni :D

Buta kérdés, de volt már rá példa hogy a 3éves garancia alatt elrmlott valakinek az ipad-je és vissza kellett vinni? Készlethiány van, és csak külföldön találtam, illetve olyan színben is amit szeretnék, viszont félek, ha elromlik, akkor vihetem vissza..

2021. nov. 23. 13:31
 6/6 anonim válasza:

Én (#2 & #4) az Apple hivatalos oldaláról rendeltem, esetleg ott megnézheted, hátha nincs készlethiány. Bár az ár tekintetében lehet, hogy drágább (de nem tudom biztosan, azt tudom, hogy diákkedvezménnyel, ajándék airpodssal elég jó deal volt).

A 3 évről nem tudok nyilatkozni, de szerintem nem lesz gond. :)

2021. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!