Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop vásárlásnál mit kell...

Laptop vásárlásnál mit kell megnézni legfőképpen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, home office munkához, excel, word buheráláshoz, ill. hbogo, netflix, youtube videónézéshez kell a laptop, játszani nem fogunk rajta.

Nagyon nem értek hozzá.

Mikor azt írják, hogy 8 GB memória, SSD, háttértár 256 GB, és processzor i3, az egy átlag? van ennél jobb? kell ennél jobb? (pl. 1 TB memória) mire fektessem a hangsúlyt? erősebb processzor? (az i3 az nagyon gagyi?) a gamer kategóriánál van i5. nekem ez nagyon fontos lenne, hogy gyors legyen, otthonról fel kell kapcsolódnom a céges hálózatra, ill. ott is már távoli asztalról dolgozunk, "felhőben" vannak az adatok, nem akarok mindenre órákat várni. jelenleg egy nagyon lassú laptopunk van otthon, pedig nem is régi.


kb. max 300.000 Ft-ot költenék a gépre, ma akarom megvenni black friday miatt. Dell-eket néztem, de az Acer is gondolom jó, vagy Hp. Samsung laptop mennyire jó?


Köszi ha valaki önzetlenül segít nekem, nem vagyok ebben egyáltalán járatos.



2021. nov. 19. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kivagyok már a Black Fridaytől amúgy, Comedy Centralon minden harmadik reklám az Emagos Edigitalos fa52ág :D
2021. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehet még is hosszabbítják ha nem megy el minden :D
2021. nov. 19. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!