Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Led fényfüzér,napelemes ki...

Led fényfüzér,napelemes ki tud gyulladni?

Figyelt kérdés
Kint van az erkélyen,a korlátra tekerve. Mint írtam, napelemmel működik,kb 6-7 órát világít. Nem tud ezalatt felmelegedni és kigyulladni? Bocs a buta kérdésért,de néhányan ilyesmikkel ijesztgettek,és mivel nem értek hozzá....

2021. nov. 19. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Az olcsó vackok kitudnak, a minőségibbekre kevesebb az esély. Egyébként nézz rá pár óránként hogy nincs e túl melegedve

Amúgy én is síkhülye vagyok ezekehez, de ezt irom amit gondolok

2021. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez olcsó.. amazon, gondolom kínai... Ismerősöm szerint épp ezért veszélyes lehet ..másik ismerős szerint mivel miniled és igazából nincs áramra kötve ,N lesz baj... Nekem meg fogalmam nincs ezekről... remélem nem lesz vele gond..
2021. nov. 19. 18:23
 3/4 lali24 ***** válasza:
a ledek -főleg a kis teljesítményűek- annyira kevés hőt termelnek, hogy gyakorlatilag kizárt, hogy kigyulladjon.
2021. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez megnyugtató!
2021. nov. 19. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!