Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik táblagép a legjobb...

Melyik táblagép a legjobb tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Nem tudom lehetséges e egyáltalán, de a legjobb az lenne, ha valahogy nyomtatni is tudnák róla, akár valami átalakító kábellel és elfogadható áron legyen. Elsősörban tanulásra használnám (videó nézés).

Huawei előnyben, de a Google szolgáltatáshoz ragaszkodom, így más is szóba jöhet.



2021. nov. 20. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
iPad air 4
2021. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nálam már nem tartozik az elfogadható árkategóriába:/
2021. nov. 20. 21:40
 3/7 Katoonene ***** válasza:
100%

Könnyebb, ha írsz valami határt.


Én egy Samsung Lite P615-öt használok, 130 körül mozog.


Ha nem csak esetileg (egyszerre max fél órát) tervezed használni, minimum Full HD, de lehetőleg annál jobb felbontásút keress, 4 GB RAM alap a működéshez Androidnál, almásnál nem tudom, de majd adnak tippet.

2021. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi rá a keret?
2021. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
100 körül, mivel többségében továbbra is telefont használnák, ha olyan dolgom van úgyis laptopot veszem elő, munka után viszont egyszerűbb lenne egy tablagépet elokapni és megnezni pár videót mint laptopot kapcsolni, illetve jelenleg lakásra gyűjtünk így nem akarok túl sokat fektetni egy olyan dologba amit miután levizsgáztam elő sem veszek
2021. nov. 20. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Mai nyomtatók többsége wifi segítségével csatlakozik a hálózathoz így bárhonnan nyomtathatsz kábel nélkül. Amúgy ahogy előttem is írták, minimum 3-4gb RAM az ideális, a többi feature-nek csak a keret szab határt 😄
2021. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mi nyomtatónk nem wifis ezért is írtam, hogy esetleg átalakító kábellel lehessen, ha az lenne akkor nem írtam volna 😅
2021. nov. 21. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!