Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Bluetooth-os fülhallgatómnak...

A Bluetooth-os fülhallgatómnak a jobb fejének a hátsó része szól, és így halk. Mi lehet a gond ?

Figyelt kérdés
Van egy Bluetooth-os fülhallgatóm (JBL Tune 225 TWS) amelynek a fején van 2 db hangszóró, az egyik az az ami a fülembe megy, és van egy másik ami meg kijebb van, és ez a külső szól, ami azt jelenti hogy csak nagyon halkan hallom a zenét. (A bal oldalon kifogástalanul működik) KB. 2 hete van meg a fülhallgató, eddig jó volt. A telefonomban nem állítottam át semmit, szóval a telefonnal nem lehet gond, reseteltem mind a kettő részét, illetve maxra fel is töltöttem, de így sem jó. Sok keresgéltem az interneten de semmit sem találtam.

#fülhallgató #Külső része szól
2021. nov. 22. 18:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!