Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hausmeister HM-4601 varrógép...

Hausmeister HM-4601 varrógép elektromos áramról is működik?

Figyelt kérdés

Adapter és pedál tartozéka van, de úgy van feltüntetve, hogy 4. Darab. Elemmel működik.

És még ez: Típus: Varrógép

Szín: Fehér

8/12 féle öltés

Forgattyús szál továbbító

Könnyített kivitel

Felső szálfeszítő

Automata orsózó

Hátramenet varrás gomb

Beépített lámpa

Kiegészítők: Pedál, adapter, cérnaszett

4 db AA elemmel működtethető

230V,50Hz,6V - 1200mA


Ha esetleg van vagy volt már valakinek ilyen varrógépe, kérem segítsen! Előre is köszönöm! Nagyon várom!


2021. nov. 27. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a leirasban hogy egy 230V -> 6V adapter van hozza es elemmel mukodtetHETO ha olyan helyen akarod hasznalni ahol nincs aram.
2021. nov. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alain Delon ***** válasza:
Az elem elektromos áram. Mi a kérdés?
2021. nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg van vagy volt már valakinek ilyen varrógépe, kérem segítsen!"

Lehet hogy furcsán hangzik, de sosem volt ilyenem, nem is láttam még, és nem is hallottam róla.

De van google keresőm.


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Csak annyira feldobódtam, hogy tudok valamit alkotni itthon hogy ilyenkor se kép se hang! 🤣😂🤣 Köszönöm a válaszokat! 🥰😘😘😘😘
2021. nov. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!