Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Marad valamilyen formában...

Marad valamilyen formában valami nyoma annak, hogy ha sokat rákeresek más profiljára facebookon?

Figyelt kérdés

Ha sokszor rákeresek egy bizonyos személyre az hagy valami nyomot maga után? Annak a személynek feltűnik valami formában? Pl.: ki dob ismerősnek vagy kiírja neki, hogy megtekintette a profilját a héten xy

Vagy hasonló?


2021. dec. 4. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen. Lehetséges ismerősnek bedobhat, de oda másokat is. Nagyon remélem, hogy nincs ilyen. Van 1 férfi akit nagyon kedvelek, tetszik, akarom. Rendszeresen megnézem a profilját. Amúgy ismerősöm. Néha a féreg exemet is megtekintem, bár sajnos kárörvendeni nem tudok. Nagyon remélem, hogy nincs ilyen funkció, program h ki nézeget.
2021. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Annak, hogy valaki megnézte a profilodat, annak szerintem semmilyen nyoma nem marad. Az én megfigyeléseim alapján a facebook algoritmusa inkább olyat ajánl ismerősnek, akinek te nézted meg a profilját. De ha mégis feldobna téged neki ez alapján, a kb 25-30 profil között, amiket ajánl, az az egy nem lesz feltűnő.
2021. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20:22 na jó, itt ugyanaz a helyzet!:D
2021. dec. 4. 20:32
 4/5 anonim válasza:
Tudomásom szerint nincs ilyen (szerencsére 😀).
2021. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha most valaki benyögi ide, hogy van ilyen, és ha tényleg van, vajon hányan kapunk itt helyben szívrohamot, húznánk a fejünkre legszívesebben valamit, hogy ne lássák, hogy ég? 😅😅 1-es voltam.
2021. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!