Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy használt chromebook...

Vettem egy használt chromebookot. Samsung xe500c13-ast, amire Windows10 van telepítve, és nagyon lassú. Érdekelne hogy megérné e vissza tennem rá a Chrome rendszert, milyen lényegesebb különbségek vannak a kettő rendszer között?

Figyelt kérdés

Van pl lehetőség több felhasználó hozzáadására a rendszeren, mint a Windowson, vagy van e valami, amit nem tudok meg csinálni egy Chrome OS rendszeren?

Bármilyen információt, segítséget szívesen várok.



2021. dec. 9. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben 16GB háttértár van a többi gyenge hardver mellett, ha jól látom, szerintem tegyél bele egy memóriakártyát, nem tudom, mekkorát támogat, és tegyél át arra, amit csak tudsz, bár onnan persze majd lassabban töltődnek be. Vagy visszateheted a Chrome OS-t, ha elég a böngésző, és ami azzal futna.
2021. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Chrome OS érdemesebb lenne vissza tenni mert attól gyorsabb lesz,nekem van Chromebook elég gyors szöveget szerkeszteni, videót nézni ,elég gyors alap dolgokra jó.
2021. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából online tanulni használnánk meg videót nézni filmezni más célunk nem igazán van vele egy memóriakártyát rendeltem vagy 32 est vagy 64 est azt majd megpróbálom beletenni hátha gyorsabb lesz hogyha át teszek rá néhány dolgot de ha nem akkor azt mondjátok jobb lenne a Chrome?
2021. dec. 10. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nem tudom, mi kell az online tanuláshoz, de szerintem bármelyik rendszer megfelel. Azt sem hiszem, hogy a Chrome OS (sokkal) gyorsabb lenne, bár nyilván kevesebb tárhelyet igényel. Neked kell tudnod, melyik felel meg jobban.
2021. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak arra kell kérdező hogy tanulj és videót nézd akkor ragd vissza mindenképp a Chrome OS .
2021. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak Tanulni kellene, meg youtube, Netflix használatra, nyilván bemutatókat kell csinálni, szerkeszteni, de ha jól tudom a Chrome támogatja ezt is.
2021. dec. 20. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!