Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valakinek van Huawei MediaPad...

Valakinek van Huawei MediaPad T3 10 tabletje?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataid?

2021. dec. 11. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Huhh nekem pont ez van meg, 2017-ben vettem. Egy isten csapasa, kb 1 evig tudtam normalisan hasznalni (csak tanulasra vettem, tehat semmi extrat nem vartam tole, de talan meg 1-2 nagyon alap jatek is futott rajta kezdetben), 1 ev utan nagyon belassult, de meg elvoltam vele, aztan utana kb hasznalhatatlan lett. Tehat nagyjabol 2 evig ment, a masodik evben mar nehezkesen.

Frissitettem ezerszer, letoroltem mindent, stb, de nem hasznalt. Manapsag csak all a szekrenyben, bekapcsol ugyan, de tul sok mindent nem lehet vele kezdeni. Es akkoriban jo dragan is vettem, talan 80 ezer volt, azert egy picit tobbet vartam volna tole, hogy tovabb birja ennyiert. Csodalkozom, hogy meg kapni ujonnan is ezt a szeriat.

2021. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2018-ban kaptam, amire használom, arra teljesen jó a mai napig.

Játékokkal meg hasonlóval nem nyüstölöm, alapvetően munkára használom amikor utaznom kell, de laptopot nincs kedvem magammal cipelni, a telefonon viszont nem volna kényelmes ilyesmit csinálnom.

Az enyém nem lassult be, de tényleg csak olyan app van rajta, aminek muszáj rajta lennie.

2021. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 puritan ***** válasza:

Nekem is ilyen van. Nem egy erőgép, játékok nincsenek rajta, ritkán használom, de nemrég pl. amikor kórházban voltam, nagyon jó volt, mert azért sokkal nagyobb a képernyője, mint egy mobiltelefonnak. Netezni, joutube-ot nézni, hasonlókra elmegy. Még nem volt újratelepítve, pedig már több mint három éves, de nincs semmi baja.

Érdekes módon a mai napig árulják, szinte változatlan paraméterekkel.

2021. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem egy erős gép, de nekem is van ilyen, nem lassul az be, csak nem kell telerakosgatni mindenféle játékokkal, meg appokkal. Nálunk is 2 éve megvan és elég gyors is szerintem, de ettől függetlenül már ilyet nem vennék, mert az android verzió miatt sok app nem fut rajta és már nincs rá frissítés. Anno a telekomtól vettük, hogy a tv appal tudjunk filmet nézni, fél év múlva meg nem működött, mert csak magasabb androiddal működik már és ezért amire nekem kellett, már nem jó, plusz van egy-két másik app is ilyen. De rokon pár játékkal még mindig játszik rajta és internetre is jó.
2022. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!