Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Házimozi tvhez mondanátok...

Házimozi tvhez mondanátok valami jót ami nem felső kategróriás de viszonylag jó?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Heineken.
2021. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzoli ***** válasza:
100%
Házimozi TV-hez valami jót? Szóval van egy jó házimozi tévéd, és ahhoz akarsz valami jót? Mit, erősítőt, vagy az már van és hangfalszett kellene, vagy csak tv állvány?
2021. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak erősítő kellene a tvhez amit házi mozinak hívnak vagy ki hogyan.
2021. dec. 18. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló kicsit eltévedtél a kategóriáknál...
2021. dec. 18. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem, csak erősítő kellene a tvhez amit házi mozinak hívnak vagy ki hogyan."


Házimozi erősítő és hangfalszettre gondolsz szerintem. Nekem Yamaha van, és meg vagyok elégedve vele. Viszont hangfalakat csak szettben és egy márkából vegyél, mert eltérő lehet a hangzása ami filmnézés közben zavaró lehet.

Használtan egész türhető áron lehet venni a marketplacen is ilyeneket.

2021. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zzzoli ***** válasza:
Gyakorlatilag bármelyik közép és felső kategóriás házimozi erősítő jó. A lényeg hogy az alsó kategóriás modellek a neves gyártóknál is a bóvli kategóriát súrolják. Nekem most egy Denon van, Taga Harmony hangfalszettel, elégedett vagyok vele, de vehetsz Yamahát, Onkyot,, vagy akár Pioneert is, de náluk nagyon vigyázni kell a 100 ezer alatti kategóriával.
2021. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!