Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan üzlet Budapesten,...

Van olyan üzlet Budapesten, ahol eltudnám adni a hibátlan állapotban lévő hajvágó gépemet?

Figyelt kérdés
Kihasználatlanság miatt eladnám szívesen, de nem tudom, hogy hol foglalkoznak ilyesmivel IS.
2021. dec. 21. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Persze, de csak ha mellé adsz ajándékba egy Tv-t is.
2021. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
miért nem teszed fel a vaterára, jófogásra?
2021. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Facebook marketplace, jófogás, vatera és egyéb apróhirdetési oldalak miért nem jók?
2021. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Szüleid is szeretnék eladni? Egyébként műszaki bizományit keress. Ha kp. beveszi sokkal kevesebbre számíts, még a bizományis árnál is kevesebbre.
2021. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok én akarom eladni nem a szüleim, semmi bajom a jófogás stb., csak az egy hosszabb eladási folyamat és gondoltam hátha foglalkoznak ilyennel valahol hasonló módon, mint a GSM a mobil eszközökkel.
2021. dec. 21. 11:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondoltam, valami 12 éves gyökér el akarja adni a hajvágót ami az "övé".

Műszaki bizományit keress akkor, ahogy mondtam. De marketon is elmehet órák alatt, ha olcsón adod és jó a cucc. Tedd ki, nem veszítesz.

2021. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
+1marketplace , jó áron elmegy napok alatt. Odamegy házhoz a fószer.
2021. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha egy új 3000 ft, akkor kapsz érte egy 500-ast.
2021. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. dec. 21. 16:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen terméket higiéniai okokból a boltba se vihetsz vissza elállási szándékkal, hogy mégse kell, csak ha meghibásodik és használt kereskedés se fog vele foglalkozni ugyanazért: kb. lehetetlen teljesen megtisztítani az előző tulajdonos hajától és más sem nagyon akarja majd emiatt megvenni.


Marketplace, Jófogás, Vatera működhet, de nem hiszem, hogy tolongás lesz olyanokból, akik utánad akarnák használni.


Egy próbát persze megér és semmibe nem kerül.

2021. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!