Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásároltam 1,5 hónapja egy...

Vásároltam 1,5 hónapja egy notebookot, de az asztali ikonok beleégtek a kijelzőbe. Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Egy acer aspire 3 notebookról lenne szó!

Ha megnyitom a sötét módra beállított google nyitóoldalát, látom mögötte az asztali ikonokat halványan.

Elhúztam párat, majd újra megnéztem, és a google-n keresztül megnèzve olyan, mintha nem húztam volna el, szóval nem átlátszó kicsit, hanem valóban beleégés történt.


Majd beléptem a paintbe, sok színnel megnéztem a jelenséget, és csak a közepes és sötétebb szürkénél látszik a beleégés!


Majd visszamentem a google nyitó oldalra, és beleégett a paintes szürke kocka is!

Az alkalmazásból kiléptem, szóval továbbra sem az esetleges átlátszódás miatt lehet.


Hogy tudott ilyen gyorsan sérülni újra? Lehet, hogy gond van a kijelzővel?

Vigyem vissza a gépet?


Az a problémám, hogy nagyon sok idő és energia volt mindent rámásolni, és ha kapnék is egy újat, mindent előről…pfuu.



Szóval, ez normális jelenség? Van rá valami itthoni megoldás esetleg?


2022. jan. 4. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakori.
2022. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen gyorsan csak az atomvillanás ég bele...

Talán valami szoftveres hiba lehet.

Vagy szellemképes a kijelző. Úgy értem hogy a vezérlésével lehet valamigond. A beégéshez hosszú heteken keresztül kell egy helyen lennie egy képnek.

2022. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Begéghet a kijelző, bár nem gyakori, mert ahhoz sok órán keresztül kell ugyanazt mutatnia a kijelzőnek.

Erre nem vonatkozik a garancia, tehát nem fogják neked kicserélni, de amúgy nem nehéz az egész rendszert leklónozni ha ugyanolyan gépet kapsz vagy csak a dokumentumokat és beállításokat is le lehet menten, ha más az új gép.

2022. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az asztali ikonokat nézegeti az ember a legkevesebbet, mindig nyitva van valami program.... Pont azok égtek volna be? Nem hiszem.
2022. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

Még nem láttam ilyet... hmm


"Begéghet a kijelző, bár nem gyakori, mert ahhoz sok órán keresztül kell ugyanazt mutatnia a kijelzőnek."


Inkább több éven át (LCD esetén)....

2022. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyet nem tudok elképzelni egy Vadi új laptopnál max egy használtan vetnél.
2022. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt videokártya-probléma van szerintem, erre viszont nem tudok megoldást.
2022. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most nem látom, minden tiszta lett. Nem tudom mi lehetett az, remélem nem lesz túl gyakori jelenség.

Így már biztosan szoftveres a gond.

2022. jan. 4. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!