Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Garanciális ügyintézéssel...

Garanciális ügyintézéssel kapcsolatba milyen véleményen vagytok?

Figyelt kérdés
Akár konkrét történeteket is szívesen olvasok.

2022. jan. 5. 13:29
A kérdező szavazást indított:
Inkább jó!
Inkább rossz.
4 szavazat
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem sokban függ a cégtől, meg a terméktől is, nekem főként elektronikai termékekkel volt ilyen.

A telefonomnál pl. az Emagnál borzalom volt, de márkaszervíz egyből intézte és gyorsan megvolt.

Laptopnál többször is voltam, különbözőekkel, márkaszervízben, ott mindent profin intéztek a garancián belül és semmit nem fizettem.

De inkább cég válogatja, de nekik is érdekük, hogy zökkenőmentesen menjen a garanciális ügyintézés.

2022. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem van sok ilyen történetem mindenféle eszközzel. Javarészt sikerült elintéznem mindig amit akartam.
2022. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég cég függő egyébként, én jobban szeretek bizonyos dolgokat amik könnyen tönkremennek(fül/fejhallgató) inkább fizikai boltba megvenni mert egyszerűbb csak bevinni, minthogy weboldalon megtaláld hogy egy adott terméknél mi a teendő.


-220voltba airpodsom vittem vissza, kicserélték

-Mediamarktba hajszárító és fülhallgatót vittem vissza, hajszárítót levásárolhattam, fülhallgatót cserélték

-OázisComputerbe billentyűzetemet postáztam vissza, visszautalták a pénzt.

- Emagnál fejhallgatóm küldtem vissza, picit macerásabb volt mint a többi de visszaadták a pénzt.


Nekem nem volt gondom eddig azzal h nem vették vissza, mondjuk árukeresőn szoktam figyelni hogy van -e elég értékelése egy webshopnak vagy sem.

2022. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!