Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Keringetō szivattyúhoz használ...

Keringetō szivattyúhoz használt szünetmentes táp terhelési mutatója folyamatosan ugrál és idōnként leáll túlterheléssel. A szivattyú rendeltetésszerüen mūködik amíg a táp le nem áll.Melyikkel lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Újraindítás után a szivattyú is elindul, de ismét kezdōdik a túlterhelés.Àltalában 25% alatti a terhelése.Nincs más rákötve.5 éve mūködnek együtt. Jól vannak méretezve .Akkumulátor tavaly lett cserélve, 100%-os feltöltöttségū.Máshol a házban nincs gond az árammal.

2022. jan. 11. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A jelalak nem mindegy
2022. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tiszta szinuszos
2022. jan. 11. 16:30
 3/4 Zzzoli ***** válasza:

Tehát amikor van folyamatos betáp akkor is ezt csinálja, vagy csak akkor amikor kiesik a hálózat, mondjuk azáltal hogy megszakítod?

Milyen a szünetmentes típusa? Előtte nem csinálta? Egyenes betápról a 230V ról mit csinál?

Milyen keringető, régifajta 3 fokozatú, vagy újfajta elektronikus hajtású?

Az újabb, elektronikus hajtásúhoz nem kell szinus, ugyanis azok azt csinálják mint bármely elektronikus táp, egyenirányítják a bejövő feszültséget és pufferbe töltik, majd fetekkel ebből állítják elő a forgó mágneses mezőt, így mindegy nekik a bejövő feszültség jelalakja.

2022. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Folyamatosan ezt csinálja.

MGE Pulsar Evolution 500

Elōtte nem csinálta.

230Vról látszólag gond nélkül megy a szivattyú.

Régi 3 fokozatú.


Most egyébként leállítottam a ups betápját és leállt overload-al.Majd elindítottam megint, ismét elkezdett ingadozni, leállítottam és elkezdte akksiról müködtetni.Azóta látszólag stabilan 75% alatt van a terhelés(kb. 30 perce ).

2022. jan. 11. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!