Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül elindítani?...

Miért nem sikerül elindítani? Miért írja ki folyton ezt, ha már megvettük?

Figyelt kérdés

Laptopunk van, ezen használtuk régebben az Office-t, de nem lehetett benne szerkeszteni, mert kiírta hogy:" A Microsoft Office ezen példánya nincs aktiválva" . Aztán ez alatt kiírja hogy vásárlás, termékkulcs módosítása stb.

Itt rá mentünk a vásárlásra, egyelőre az egyszemélyes verziót választottuk, ami havonta 2500 Ft. Ez után újra beléptem, de még mindig ezt írja ki.

Termékkulcsot meg nem adott meg sehol...

Már le telepítettem újra az Officet de még mindig ezt írja ki.



2022. jan. 11. 18:45
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Végigment a fizetés meg minden sikeresen? Van, amikor email-ben küldenek termékkulcsot.
2022. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
fizettetek? :D
2022. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ingyenes Office: Libreoffice.hu

[link]

2022. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen😅 persze hogy fizettünk, egyből le is vonta az összeget. Megnéztem újra az emailt, de a termékkulcsról semmit sem írnak.
2022. jan. 14. 11:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom akkor az ingyenes Officet.
2022. jan. 14. 11:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Mások a nevek, de ugyanúgy le lehet menteni mindent a Windows formátumára. Writer - Word, Calc - Excel, Impress - Power Point stb.
2022. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!