Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet venni távtartó csavart?

Hol lehet venni távtartó csavart?

Figyelt kérdés

Tegnap nyakamba vettem a kerületet távtartó csavar után kutatva. Nyomtatott áramkört szeretnék ilyen csavarokkal ellátni. Első utam egy elektronikai üzletbe vezetett, ők a csavarboltba irányítottak. A csavarboltos nő még életében nem hallott ilyenről (wtf?!). Bementem egy számítástechnikai üzletbe is, aki bontót javasolt. De én új csavarokat szeretnék, elvégre új dolgot tervezek! Feladtam. Nem szeretem az ilyen passzív boltos hozzáállást, ezért inkább itt kérdezem:


Tud valaki Budapesten olyan üzletet ahol az eladó a kezembe adja, meg tudom fogni, meg tudom nézni?


Interneten találtam rendelős oldalt, de én jobban szeretem az emberközelibb üzleteket. Akár mintabolt is lehet, csak legyen kézzel fogható!


2022. jan. 12. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan kell ami az alaplapokhoz van?


Én mondjuk megoldanám sima csavarral és a nyák alatt felett anyával

2022. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elég gagyi számtech bolt volt az, ahol nem tudtak kapásból egy maréknyit adni neked. Még nekem is van egy doboznyi, pedig én csak hobbiból szereltem gépeket, azt is évekkel ezelőtt.
2022. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a marék jutott eszembe mint mértékegység. :D A számítógép csavarokból mindig több van a csomagolásban mint kellene és a bevitt, selejtezett stb. gépekből is jut a csavarkészletbe. 1 év alatt már szinte zavaró mennyiség kellene hogy összegyűljön egy átlagos boltban is.

Keress egy normális számtech szervizt!

2022. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten alaplaphoz való kell! Kis méretű furatba keresek ilyet, és kiborít, hogy nincs olyan kötőelemeket árusító bolt, ahol ezekből van több fajta méret (általában réz).
2022. jan. 12. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltennél egy fotót hogy egészen pontosan milyen távtartó megoldásra gondolsz?
2022. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hátakkorelképzelésemsincs mit szeretnél...
2022. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!