Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tükörreflexes fényképez...

Milyen tükörreflexes fényképezőgépet vegyek LEGFELJEBB 80-100 000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Amatőr fotós vagyok, és a régi gépem kezd "berozsdásodni".


Találtam már néhányat gépet a neten, de nem tudom, hogy melyiket válasszam/melyik éri meg jobban.


Tudnátok ajánlani nekem árhatáron belül/alatt tükörreflexes (nem kompakt) fényképezőgépet?

Olyanok is jöhetnek, hogy "ez éri meg legjobban az árát"!


Ezekről mit gondoltok?

Canon PowerShot SX20 IS [link]

Nikon CoolPix P100 [link]


2010. szept. 8. 19:27
 1/6 anonim válasza:
Amiket linkeltél azok nem tükörreflexesek. Én egy Canon 1000D-t vagy Nikon D3000-et vennék ennyi pénzből, de gondolom nincsenek objektívjeid, és kitben objektívvel kicsit többe fog kerülni mint 100 000... De ennél kevesebb pénzből tényleg nem lehet kihozni. (Kivéve ha használtat veszel, akkor még egyel nagyobb kategória is belefér talán.)
2010. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azok közül amiket linkeltem, melyik "jobb"? Vagy ugyanebben az árkategóriában milyen gépet vegyek? Tényleg nem akarok 100-nál többet költeni, így se vagyunk milliomosok.
2010. szept. 8. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nikon D3000 alap kit objektívvel, akksival 99e FT, pont még 100 alatt :)

Ez sokkal jobb, mint amiket linkeltél, képminőségben főleg!

Esetleg Canon EOS-1000D, de az inkább 110 körül mozog...

2010. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :D
2010. szept. 8. 20:57
 5/6 Bagó1 válasza:

Canon eos 1000d.

Megéri a pénzét....(teszteltem)

2010. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is azt gondolom, hogy tükröset vegyél. én is canon eos 1000d-re, vagy nikon d3000-re gondoltam :)
2011. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!