Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudok OTP bankszámlára...

Insegura kérdése:

Hogy tudok OTP bankszámlára készpénzt feltölteni? Lehet automatával vagy ehhez be kell menni valahova?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 17:15
 1/8 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
100%
Lehet automatánál, az OTP-nek van befizető automatája. Erre kell csak figyelni, hogy befizető funkciós legyen. A honlapon rá lehet keresni.
2022. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Az automaták, ahol befizetni lehet, legalul megtalálhatóak.

2022. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Feltölteni nem. Átutalni, vagy van borítékos automata, és bankfiókban befizetés.
2022. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a borítékos a befizetős?
2022. jan. 13. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Mifelénk már nincs borítékos autómata, az régen volt. Kiválasztod a menüben a befizetést, ha jól emlékszem beírod hogy mennyit akarsz befizetni, aztán kinyílik egy nyílás ahova be kell tenni a pénzt. Meg is számolja rögtön, és a pénz rövidesen a számlán van. 500-ast nem fogad el. Nem mindegyik ATM-nél lehet befizetni, de a bannkfiókoknál lévőknél általában igen.
2022. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. ha veszed a fáradtságot és elolvasod a linken található betűket, még fotók is vannak, hogyan kell berakni pénzt.
2022. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aha,világos.

Nagyon hálás vagyok nektek <33

2022. jan. 13. 21:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Elmentem az automatához amit a térkép írt, hát azon sajnos semmi ilyesmit nem lehet csinálni
2022. jan. 14. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!