Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol találok az LCD és a...

Papics kérdése:

Hol találok az LCD és a képernyőüveg közötti ragasztó olvasztására alkalmas hőlégfúvó pisztolyt?

Figyelt kérdés
Körbenéztem pár oldalon, de nem találtam olyan hőlégfúvót 10k alatt, amivel lehetne 80-100 fok között melegíteni, csak ilyen 200 felett. Esetleg aki szintén szokott foglalkozni ezzel, milyen pisztolyt használ/javasol hozzá?

2022. jan. 14. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit egy rendes hajszárító is tud a fúvóka közelében.
2022. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyetlen telefon kijelző-cseréjéhez kellene, akkor szerintem szakszervizben cseréltesd ki.
2022. jan. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Létezik erre eszköz, ami persze drágább, de ha valaki sokat csinál ilyet pénzért, akkor megéri.
2022. jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincsen. Nem lehetetlen megoldani, de nem véletlen, hogy az érintőpanelt(képernyőüveg) és az lcd-t egyben cserélik (vagyis manapság inkább már OLED). Egy átlag szervizesnek sincs ehhez megfelelő eszköze, és valószínűleg a gyári szerviznek sincs, mert semmi értelme... érintőpanel és a kijelző egyben cserélendő. Szinte nem is lehet külön kapni őket, csak egyben.

Otthoni csere ekkor sem javasolt. A ragasztás-szétszedés-stb így is nagyon kényes művelet. Használhatatlan telefonokon javaslom a gyakorlást. Ezt meg vidd el egy szervizbe. Pl T&T tele van referenciavideókkal. De ez olyan átlagos művelet, hogy szinte mindenhol elfogadhatóan meg tudják csinálni. Azért nézz utána google/facebook értékeléseknek, mielőtt leadod valahol.

2022. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, akkor én félreértelmeztem a dolgot, igaza van #4-esnek.
2022. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!