Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Működőképes lenne egy ilyen...

Működőképes lenne egy ilyen MI light világítás-vezérlés?

Figyelt kérdés

[link]

A lila nyilak mutatják, hogy az adott eszköz mit vezérel.

Tehát az lenne a lényeg, hogy az egyik rgbw led szalagot egy távirányítóval vezéreljük.

A lámpát (körtét) fali vezérlővel irányítjuk.

A másik led szalagot ugyanazzal a fali egységgel működtetném, amely a villanykörtét vezérli.

Továbbá a második led szalagot androiddal is lehessen működtetni a wifi boxon keresztül.

Tud ez a rendszer úgy működni, hogy a telefon kommunikál a wifi box-szal, és a wifi box továbbítja az android utasításait a led szalag vezérlője felé?

Illetve a fő kérdés, hogy ez az egész úgy ahogy van, működik-e a gyakorlatban



2022. jan. 17. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Google home. Próbáld ki.

Az androidos led vezérlésre ezt ajánlom: [link]

2022. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
MI-lighttal szeretném megoldani, mert az talán olcsóbb
2022. jan. 17. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, értelek, mutass bármit ami ettől olcsóbb.

Vagy csak írd ide mennyibe kerül amit erre a szerepre szántál. Amit én linkeltem az levámolva, postázva sincs 3 ezer.

2022. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ehhez nem találok falba szerelhető dimmer kapcsolót...

Nem is tudom hol keressem mert nem tudom hogy mi kompatibilis ezzel az eszközzel.

2022. jan. 17. 19:38
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt elég sok minden van de fali dimmer nincsen

2022. jan. 17. 19:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg ha jól látom akkor a távirányítón nem sok szín közül lehet választani
2022. jan. 17. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

"Meg ha jól látom akkor a távirányítón nem sok szín közül lehet választani"

Az éppen elég.

"Ehhez nem találok falba szerelhető dimmer kapcsolót..."

Mert nincs.

2022. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

"Mert nincs"


A kérdésem leírásában szerepel a fali vezérlő egység.

Pontosan azérty mert az általam megépíteni kívánt világítási rendszer egyik eleme egy fali vezérlő.

Nem értem, hogy miért kapok olyan tippeket, melyek elkerülik ennek az eszköznek az alkalmazását.

Nem azért mondtam hogy kell a fali dimmer mert sokat szeretek írni, hanem mert aki használni fogja ezt a világítási rendszert, ő egy fali kapcsolóhoz hasonló eszközzel is vezérelni szeretné a rendszert.

2022. jan. 18. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!