Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valamilyen hosszab...

Csicsky kérdése:

Ajánlanátok valamilyen hosszabb távra programozható figyelmeztető órát?

Figyelt kérdés
Jelenleg az asztali gépemen a Free Alarm Clock 4.0.1 szolgál arra, hogy figyelmeztessen a tennivalóimra. A problémám az, hogy emiatt a gépet a nap 24 órájában bekapcsolva kell tartanom (tudom, hogy van benne olyan funkció, hogy a gépet alvó állapotból is felébreszti, de ez nem működik megbízhatóan). A kérdésem az lenne, hogy kapható-e olyan asztali „ébresztőóra“, amit egész hétre előre be lehet programozni és egy napon belül több időpont is beállítható rajta és a kijelzőn kiírja a figyelmeztetés okát is. Lényegében arról van szó, hogy tudja mindazt, amit a jelenleg használt Free Alarm Clock, és esetleg stopperként is tudom használni (de ez nem feltétel), magyarán: Free Alarm Clock-szerű figyelmeztető órára lenne szükségem. Okostelefonos megoldást ne ajánljatok.

2022. jan. 21. 02:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nem jó a telefon? Stopperje is van.

Nekem olyan is van benne, hogy minden kedden csilingeljen 13:40-kor, meg olyan is, hogy február 26-27-28-án reggel 5-kor, és be is mondja, hogy mit kell csinálnom akkor.

Vagy vegyél egy Winfos tabletet, és töltsd le arra a Free Alarm Clock programot. De pl. a telefonom többet tud, mint a Free Alarm Clock.

2022. jan. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok pesszimista lenni, de ilyet nem fogsz találni. Elárulod, mi a bajod az okostelefonos megoldással? Ezt a legolcsóbb is tudja.
2022. jan. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy okosórát! Abban is rengeteg "ébresztést" be tudsz álítani, és mindegyiknek adhatsz nevet is.
2022. jan. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A telefon nem jó ? A régi nyomogombos Nokia is tudta , tehát a cél hogy 15 évnél fiatalabb telefonod legyen.

Ez azért nem tűnik megvalósíthatatlan álomnak

2022. jan. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tablet?
2022. jan. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A google naptár ezt tudja szinte bármilyen eszközön.

És ha netán az eszköz tönkremegy, elveszíted, akármi, bejelentkezel egy másikon és onnan folytatja.

2022. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régi butatelefon, kétoldali Jack-dugós kábellel összekötöd egy PC-speaker-el, és kész is a telefon-kihangosító.
2022. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olyan szerkezet ami ezt tudja az már okostelefon vagy tablet. Sima ébresztő óra nem tud olyant, hogy ki is írja neked mit kell tenni.

Nem kell a telefonba SIM kártya, anélkül is el tudja látni ezt a funkciót amit szeretnél.

Vegyél egy régebbi iPad minit. Az nem is nagy és nem is okostelefon. A naptárába, vagy az emlékeztetőkbe milliónyi feladatot lehet rögzíteni.

2022. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy van az Alexa, echo dot vagy van kijelzős echo show, de az csak angol.
2022. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-nak:


Én még mindig egy Motorola W388-at használok, és mindent tud ami a kérdezőnek kell. A legfaxább, hogy kikapcsolt állapotból is bekapcsol és ébreszt! Ilyent még soha, egy buta-telefonnál sem láttam! Annak idején lusta voltam kikapcsolással szórakozni a menüben, és kikapcsoltam a telót.


Rábaxtam. XD

2022. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!