Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől van, hogy megsárgul a...

Mitől van, hogy megsárgul a liquid az ecigiben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemreg (kb egy hónapja vettem ecigit) és észrevettem hogy ha betöltöm a liquidet az egy két nap után picit így sárgásabb lesz. Ez mitől van?

Illetve tudom hogy porlasztot majd vennem kell, tippek hogy honnan tudok jo áron venni? Illetve milyen alkatrészeket kell majd meg vennem hozza?



2022. jan. 23. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam rendelni mindent:

[link]

Van sok oldal ezen kívül is. Sokan Franciaországból rendelnek.

[link]

Egy idő után megég a vatta, kormos lesz a porlasztó, és ettől is elszineződhet a liquid. Ezt az ízén is lehet érezni. Bár nekem van olyan liquidem is, aminek már bekeverés után olyan színe lett, mint az akác méznek. Az aromától is lehet más színe.

Más igazából nem kell. Ha cserélhető az akku, akkor érdemes tartalékot venni, és külső töltő se árt, mert az e-cigiben nem ajánlatos tölteni.

2022. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!