Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Inverteres hegesztőgépem...

Inverteres hegesztőgépem hűtőventilátorát szeretném hőfok kapcsolóval vezérelni. A venti non-stop megy, nagyon hangos. Hatvan fok kapcsolási hőmérséklet lenne megfelelő. Találtam hőkacsolókat, de mind nyitó, ehhez záró kéne. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

#Milyen hőkapcsolóval lehet egy inverteres hegesztőgép állandóra kötött hűtőventijét vezérelni?
2022. jan. 23. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Teszel mellé egy relét aminem arra az érinzketőjére kötöd a ventillátort ami akkor zár amikor elejt.
2022. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Jobboldal, 6.

2022. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor beszerzek egy relét is.
2022. jan. 23. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit írtam, az záró (németül).
2022. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem javasolnám. Úgyanis számtalan olyan rész van a tranzisztorok hűtőbordáján kívül amit az első ívgyujtást követően folyamatosan hűteni kell. Tulajdonképpen ezért is szoktak ezek szétégni, nem a fetek miatt ami éppen hogy csak langyos.
2022. aug. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!