Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen egyszerű lehallgatási...

Milyen egyszerű lehallgatási módszerek vannak,és hogy lehet őket kiiktatni,megtalálni?

Figyelt kérdés

Úgyérzem egy illető,vagy illetők lehallgatnak engem,ismerőseim és valahonnan tudják a full privát nem rájuk tartozó dolgaimat,mert mikor beszélgetünk akkor az illető apró elszólásiból észrevehető sőt inkább nyílvánvaló hogy tud egy e-mail-ról,egy telefonos egyesztetésről,vagy egy személyes beszélgetésről,és 101% ban biztosan tudom hogy a másik fél akivel beszélek nem mondja el az illetőnek,meg amúgy is a számítógépes csak rám tartozó dolgaimról senkinek sem szoktam beszélni és azt is nyílvánvaló hogy tudják!Ha meg mégis az illető akivel beszélgetek elmondaná amit nagyon kétlek akkor az is jó lenne ha kiderülne mivel egyetlen olyan ismerősöm akivel ki bírom tárgyalni az ilyen jellegű dolgaimat és ez álltal sok bizalmas dolgot elmondok neki.

Kellemetlen kiírni ezt a kérdést mert paranoiásnak érzem magam ez végett,de annyira nyílvánvaló hogy tudják a privát dolgaimat.


A kérdésem az lenne hogy lehet megtalálni vagy kiiktatni ezeket a telefonos vagy személyes beszélgetésnél lévő készülékeket?Létezik valami kereső,vagy zavaró amivel meglehetne találni vagy legalább zavarni a jelet?



2022. jan. 27. 17:19
 1/5 Szirty ***** válasza:
31%

Vagy a te viselkedésed és elszólásaid engednek arra következtetni másokat amiket te nem akarsz elárulni másoknak.

A paranoia már csak ilyen...

2022. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelszó változtatások mindenhol, soha ne hagyd bejelentkezve egyik fiókodat sem (céges vagy otthoni gépen sem).

Lehallgatás ellen pedig nézd át milyen eszközök vannak csatlakoztatva a wifi hálózathoz.

2022. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm a segítő válaszod,így fogok tenni.
2022. jan. 27. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"101% ban biztosan tudom hogy a másik fél akivel beszélek nem mondja el az illetőnek"

Nagy pofára esések születnek ám ebben a műfajban.

2022. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

elhiszem!sajnos sok ilyenben volt már részem..

ezért is lenne jó kideríteni a gyanúmat,legalább kiderülne ha így van.

2022. jan. 27. 19:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!