Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik ez az applikáció?

Melyik ez az applikáció?

Figyelt kérdés

Pár éve egy hasznos appokat bemutató cikkben olvastam egy olyan Androidos appról, amivel beállítható, hogy az összes értesítést elnémítsa időszakosan (talán választható az 1 óra és a 4 óra is), majd a beállított "szünetben" egyszerre mutasson meg mindent, ami a némítás alatt történt, aztán újra némuljon el.

Próbálom megtalálni, de nem sikerül.


A Ne zavarj! üzemmódot az éjszakai időszakokra használom automatikus ki-bekapcsolással, úgyhogy emellé kell valami másik megoldás, ami munkaidőben hasznos.



2022. jan. 28. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A ne zavarjba lehet tövbet is hozzáadni
2022. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1, köszi. Igen, ezt tudom, csak az a bajom (ha jól értem), hogy a ne zavarjban "csak" időpontokból lehet többet hozzáadni, de azokon belül a lehetőségek nem változtathatóak.


Én kétféle időzített "Ne zavarj"-t használok: hétköznap korábban indul és korábban ér véget másnap reggel, mint hétvégén.

De csak a kezdési és a befejezési időpont más, a többi funkció ugyanaz: csak néhány előre beállított számról jövő hívásra jelez a telefon, másra nem (pl.ha a részeg haver hívogat hajnalban).


Na már most ehhez képest munkaidőben meg arra lenne szükségem, hogy bármilyen hívást halljak, "csak" a különféle értesítéseket ne (esetleg csak az e-mailt, ha van ilyen opció).

Ráadásul a "Ne zavarj" üzemmód kikapcsolása után a telefon nem jelez, ha közben volt valami akció, csak kussol. Ezért volna praktikus a keresett app, ami - ha jól tudom - a szünetben hangjelzést is ad, hogy "Hé, haver, most nézd meg a telefonod!".

2022. jan. 28. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az appot, de Google playen keres rá, notifications, Hide, block. Stb. Biztos találsz hasonlót
2022. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszi. Közben pont én is rájöttem, hogy ez lesz a legcélszerűbb ahelyett, hogy egyetlen, évekkel ezelőtti cikkben szereplő appra próbálok emlékezni. Pont törölni készültem a kérdést, mikor láttam, hogy írtál. :)
2022. jan. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!