Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xiaomi Mi Band 5 lemerült és...

BT86 kérdése:

Xiaomi Mi Band 5 lemerült és töltés után nem kapcsol vissza, hogyan kapcsolhatnám be?

Figyelt kérdés

Lemerült a Xiaomi Mi Band 5-öm. Éjjel felraktam tölteni, reggel a telefonon láttam az értesítést, hogy feltöltött. A földön találtam meg, a kapott értesítések miatt lerezgett úgy 25-30 centiről a polcról. Kikapcsolva találtam és sehogy se tudom bekapcsolni, hiába rakom vissza töltőre, nyomom hosszan a gombot rajta stb. Valakinek van ötlete hogy lehetne bekapcsolni? 25-30 centis esés a parkettára (sőt lehet a vezetékekre érkezett) elég csúnya lenne ha megölte volna...

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne bekapcsolni?



2022. jan. 31. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Látatlanban nem lehet biztosat mondani, de szerintem ha egy egész éjszakányi töltés (220-ba, vagy áram alá helyezett és bekapcsolt elosztóba bedugott állapot) után nem kapcsol be egy készülék, akkor ott nem a töltetlenség a hiba, hanem az, hogy a készülék valamiért, valami miatt egész egyszerűen nem veszi fel a töltést.


Garanciális még? Akár az, akár nem, én a helyedben a papírokkal - amid van - bevinném oda, ahol vettem, és kérnék egy hibafeltárást.

Ha azt állapítják meg, hogy javítható, akkor kérnék egy árajánlatot, hogy mennyiért, és az alapján mérlegelnék, hogy javíttassam (ha kell, szereztessek-e be alkatrészt - a nagy kérdés az, hogy ez mekkora összegből áll meg), vagy esetleg olcsóbban jövök ki, ha újat vásárolok.

2022. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól rémlik, alapból csak gép, tv vagy egyéb készülékek usb portjáról tölthető és ott is ha feltöltött le kell húzni. Van ahol ez a készülék konkrétan felrobbant. Lehet nálad is valami ennek kapcsán ment szét. Arra nem nagyon lesz megoldás sem, garancia meg pláne.

De ne legyen igazam.

2022. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Többszöri próbálkozás után pár nap múlva bekapcsolt töltőre rakva, telefon nem csatlakozott hozzá, újrapárosítani nem lehetett, majd mindent újratelepítve megjavult. Nem értem mitől őrült így meg, de valószínűleg hosszútávon nem kell vele tervezni :/
2022. febr. 7. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Akartam javasolni épp, hogy próbáld meg, hogy mondjuk 24 órára töltőre rakod. Ha 24 óra után sem kapcsol be, akkor ott viszont már gond lett volna szerintem. Az aksija viszont szerintem hosszabb távon lehet, hogy így is kuka. A robbanást meg semmiképp ne várd meg!
2022. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!