Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a tv-én nézni,...

Hogyan lehet a tv-én nézni, amit telefonon nézzek a Youtube-on?

Figyelt kérdés
Megnéztem a tv-ét és nem tudom, hogy hogyan kell megcsinálni ezt!

2022. febr. 10. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Okostévé kell hozzá, legyen a tv ugyanarra a wifire csatlakozva mint a mobil.

[link]

2022. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telefon Youtube-án, eszközkeresés volt és nem találta meg a tv-ét, kiírta, hogy nincs eszköz!
2022. febr. 10. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A TV-n is be kell lépni a YouTube-ra, és a beállításokban kell keresni egy egyedi TV kódot, amivel rá lehet csatalakozni rá.
2022. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laca89 ***** válasza:
100%

Ha a tv nem tudja ezt a funkciót akkor jó megoldás a Google chromecast vagy olcsóbb megoldás a xiaomi mi tv stick.

Mi tv stick-hez még a telefon sem kell mert van youtube app, de a telefonról is tükrözhető vele.

2022. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

#2 kell, hogy legyen egy youtube profilod, általában ez az a google regisztrációd amivel a telefonodat is használod amennyiben androidos. Ugyanezzel a regisztrációval be kell lépnet a TV-den lévő youtube alkalmazásba. Ezen felül pedig ahogy előttem írták , mindkét eszköznek ugyanarra az otthoni netre kell csatlakoznia.

Innentől már ha nézel valamit a telefonod youtube appján, akkor a sarokban , azt a videón lévő kis ikonnal át tudod tenni a TV-re, de itt is lényegében a saját programja fut a TV-nek, és nem a telefonod kijelzőjét tükrözi át.

2022. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!