Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani olyan...

Valaki tud mondani olyan adblocker bővítményt amit nem érzékel egy oldal sem? (mindegy hogy milyen böngészőhöz)

Figyelt kérdés
Értem én hogy ebből élnek de az hogy 2 reklámot egymás után tesz be az már pofátlan.

2022. febr. 24. 07:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem lehetséges ebben a formában. A hasonló weboldalak (pl. Indavideó) számítanak erre, hogy a nézők majd igyekeznek megoldásokat találni a "reklámproblémára", és megállítani azokat a megjelenésektől. Szerintem, éppen ezért több időt fektetnek abba, hogy erős reklámblokkoló-detektorokat fejlesszenek ki, mint magával a weboldal fejlesztésével. Jómagam is próbálkoztam már ezzel, de nem találtam semmi érdemleges megoldást, vagy olyan metódust, ahol ez működhetne. Vagy továbbra is megjelentek a reklámok, vagy nem indult el a videó. Sok weboldal tehát mindenképpen rád akarja eröltetni a reklámokat, szerencsére a Youtube egyenlőre kivétel, mert ott még működik a dolog.
2022. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Mi a baj az ublock originnal?
2022. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:

"Szerintem ez nem lehetséges ebben a formában."


Lehetséges. Úgy hogy leölti a reklámot mint ha nem lenne blokkoló, csak nem jeleníti meg a képernyőn.

2022. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:

"Mi a baj az ublock originnal?"


Szerintem az hogy sok oldal érzékeli... :)

2022. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!