Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Találtam Aliexpressen egy...

Találtam Aliexpressen egy olyan kapcsolást ami a Mikrofon jelre tud kapcsolni egy tetszőleges készüléket, lámpát , erősítőt stb. Érdekelne hogy a mikrofon jelet lehet e RCA illetve Jack-ről jövő audio jellel helyettesíteni?

Figyelt kérdés

#audiobemenet #Mikrofonjel #jelre kapcsolás
2022. márc. 1. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelhetnéd a talált holmidat, illetve pontosíthatnád hogy mit is vársz tőle tulajdonképpen. Ha szól a zene, akkor égjen a villany a spajzban?
2022. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:
Lehet, csak le kell osztani. A mikrofon jel néhány mV, a az RCA csatlakozós vonali jel több száz mV.
2022. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az lenne cél hogy ha audio jelet kapna ez a modul mikrofon helyett mondjuk rca-án akkor kapcsolja be a 19.5v tápom ami hajtana egy 2.1-es végfokot.

Amikor nem kap jelet például kikapcsolom a tv-t vagy pc-t akkor 60másodpercel később kapcsolon ki. Elvileg ez modul ezt tudja de a mikrofon jel helyett tudnám e használni a rca audio jelet vagy zaj keletkezhet ott emiatt? Alibabán talátam olyan ami fixen erre van kitalálva de az nem 1500ft tétel lenne hanem 4000ft/db linekem ide mindkettőt. [link]


[link]

2022. márc. 2. 06:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!