Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most van olyan weboldal, ahol...

Most van olyan weboldal, ahol lehet Vodafone TV-t nézni? Úgy mint ahogy a horizon go működött a böngészőből notebookon.

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 18:16
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
2022. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De jó hogy ezt valaki bedobta. Mobilon tudom nézni, de a webes felületen még soha nem sikerült semmit lejátszani, lejátszási hibát dob. De azzal nem vagyok kisegítve, fogalmam sincs hogy mi a kínja, miért nem játszik le tartalmat.
2022. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

#2: nem tudom miért nem működik nálad. Semmi extra nem kellett hozzá. Jó, olyan vodafone-osan működik, de többé-kevésbé használható.

Win10+Chrome-ot használok.

2022. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A webes Vodafone TV csak windowson működik bármi más oprendszeren nem. Illetve azt is olvastam egy vodafonenal foglalkozó fórumban, hogy még az sem mindegy milyen képerenyőn néznéd.
2022. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!