Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gmail bejelentkezéshez (saját...

Gmail bejelentkezéshez (saját fiók), hol lehet telefonszámot szerezni ingyen?

Figyelt kérdés

sziasztok!


A telefonszámom le lett tiltva a rendszerben, hogy meddig/miért ezt nem tudom, de a bejelentkezéshez kér *EGY* bármilyen telefonszámot (Hogy ennek mi értelme az másik kérdés). Igen, tudom vehetek egyet pár ezer forintért valamelyik szolgáltatónál, de esetleg van ingyen megoldás is? :)) (Természetesen saját fiókba szeretnék belépni, a jelszó jó volt, viszont ennek ellenére is követel egy bármilyen telefonszámot (ami még nincs letiltva))


Köszi előre is


2022. márc. 21. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Vodafone ingyen ad sim kártyát, keress rá.

Amúgy hozzátartozó nem tud kölcsönözni?? Majd ha lesz másik sajátod vagy jó lesz a régi akkor cseréled.

2022. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem értem a kérdést! Azt kicsit kétlem, hogy bármilyen telefonszámot elfogadna, hiszen valószínűleg a fiókodhoz tartozót fogja csak elfogadni, amivel mondjuk a telefonodat is használod, mivel valószínűleg erre küldene valamilyen kódot amivel tovább tudsz lépni ha jelszóemlékeztetőt kérsz.
2022. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 igen, bár nem hiszem, hogy a SIM-kártyát csak úgy ingyen átadnák, valamilyen alapcsomagot akkor is kellene választani mellé


#2 ha nem az otthoni Wifi-dról vagy, de nem csatoltál se emailt, se telefonszámot az emailedhez, akkor hiába tudod a jelszót, egy telefonszámos azonosítás is kér, de teljesen, mindegy, hogy milyen számra, kivéve persze a blokkolt számok (publikus telefonszámokkal is be lehetne lépni, de azokat 5-10 használat után letiltja a rendszer pár hónapra legalább)

2022. márc. 21. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Feltöltő kártyánál valóban van alapcsomag. De az olyan, hogy meg van adva, hogy mi a perc díjad és az sms díjad hívásnál, net nincs. Ha ezen felül akarsz valamit az plusz költség. Hogy ezeket használd, ahhoz fel kell töltened a kártyádat. De neked hívásra van szükséged?? Nincs.

Nekem is hasonló okból lett egy ilyen kártyám. 2000ft egy évre, mert ha feltöltöd 2000ft-al akkor használhatod egy évig. Nekem annyit lazán megér, hogy ahol nem számít ott legyen megadva egy "kamu" szám és ne a privát számomon próbáljon hívogatni a marketinges vagy bárki más. Meg ha netalán gond lenne és kellene hívni valakit, de nincs hálózatom, akkor a másik kártyámon tudok hívni. Volt már erre szükség. A saját hálózatom lehalt, mert a szolgáltatónál volt hiba. De tudtam telefonálni, mert volt a másikon hálózat.

Persze ha téged így nem érdekel, attól még mindíg 0ft.

A másik meg a rokon/barát telefonszámát megadni és amint kezdesz valamit, majd cseréled.

2022. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tescoban nemrég 500Ft-ért vettem egy akkor még telenorost, beaktiváltam és feltöltöttem 5000-el,1 évre annyit megér, de a Yettel most akciózik nagyon.
2022. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!