Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A külföldről rendelt rádió...

A külföldről rendelt rádió ugyan azokat a frekvenciákat fogja mint az itthon kaphatóak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 23:14
 1/10 anonim válasza:
86%

Ha autóval mész országról országra, fogja az adott ország adóit.

Mit gondolsz, amiket otthon lehet kapni rádiókat honnan hozzák?

2022. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ milyen rádió, és hogy honnan (kb. melyik ITU-régióból: [link] ) rendeled.
2022. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel nagyon vigyázni kell. Ha van CE szabvány tanúsítványa akkor rendben de, ha nincs akkor más frekvenciákat használ(hat) és mivel más a frekvencia kiosztása ezért zavarhatja az itthoniakat. Engem jelentettek már fel azért mert külföldről rendelt vezetékes telefonnal állítólag időszakosan használhatatlanná tettem az egyik szolgáltató telefonhálózatát.
2022. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# mi koze az ADASnak a VETELhez?


@Kerdezo: a sima radiokeszulekek egyszeru analog vetelt tudnak. A frekvenciak szabvanyosak: a kozephullam 535-1605kHz, az FM 88-108Mhz, tokmindegy honnan rendelsz ezeket tudni fogja.

2022. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" az FM 88-108Mhz, tokmindegy honnan rendelsz ezeket tudni fogja"

Eltérések azért lehetnek:

[link]

2022. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 igen, de szerinted mennyire eletszeru, hogy valaki pont Japanbol vagy (foleg mostanaban) Oroszorszagbol rendel barmit?
2022. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Bármi elképzelhető - a kérdező nem részletezte, hogy honnan, milyen rádiót rendelne.
2022. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem aliexpresszrol valami ketpalcas, masfel dollaros szemetet, de nem am...
2022. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem jó drágán egy spéci rádiót egy ukrán menekülttől, de pechemre csak kínai adókat sugároz. Vissza akartam vinni neki, de már állítólag Írországban van azóta.
2022. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezért nem szokás üzletelni ukránokkal/románokkal/szlovákokkal/cigányokkal
2022. ápr. 18. 12:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!