Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » G-mail-em tarhelye megtelt,...

G-mail-em tarhelye megtelt, hogyan lehetséges ez ha a drive-ba semmi kép ? És megis úgy jelzi hogy 0,5 GB email 14,5 GB fénykép? Pedig a drive üres?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A gmailben levő e-mailekhez csatolt fényképeket (dokumentumokat, pdf-eket) is hozzászámolja.
2022. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Google Fotókon nincsenek feltöltve képeid?

Azt is beleszámolja.

2022. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én is ez miatt mérgelődöm. Erőlteti hogy vegyek tárhelyet a felhőben mert megtelt. Közben sa telefonn ütesen áll 100Gb szabad terület amira nem tudom visszatölteni a felhőben lévőt.
2022. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vannak az email-emben képek de nem 14, 5 GB
2022. ápr. 8. 09:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt nézted?

[link]

2022. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

#4

Van mikor törlöd az emailjeidet??

Nekem éveken át meg volt egy csomó tartva és valami 1000 emailt töröltem ki, amihez volt valamilyen csatolmány. Doc, pdf, img, png, gif, rar (komplett mappa struktúra fájlokkal együtt), bőven volt az egész 14 giga és a nyavaja se gondolta.


#5 linkje meg fixen megmondja hol a baj.

2022. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg amit linkeltem #5-ösként, ott van Tárhely felszabadítás rész, ott felajánlja hogy mit érdemes törölni, mert attól pl: hogy egy email törölés paranccsal törölve lett, még foglalhat tárhelyet, "törölt" elemmé válik.. (kb mint a kukában) .
2022. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A gmail felületén felül a keresésbe írd be: larger_than:XMB

Az X helyére írd számmal, hogy mekkora leveleket keresel. Pl a larger_than:10MB a 10 megánál nagyobb leveleket fogja listázni. Érdemes nagyobb számmal kezdeni és aztán szépen csökkenteni a méretet, hogy ne legyen egyszerre sok találat. Rengeteg tárhelyet lehet felszabadítani a sok feleslegesen tárolgtott nagy csatolmánnyal rendelkező levél törlésével.

Emellett nézd át a google fotókat is!

2022. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A viber biztonsági mentés is beleszámít.
2022. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Hasznos volt !!
2022. ápr. 8. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!