Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az elemes szappanadagolókban...

Az elemes szappanadagolókban mennyi időnként kell elemet cserélni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor szokás amikor lemerül.

Duracell vagy noname?

2022. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozott, hogy milyen gyakran merül le. Szeretnék venni egy szappanadagolót, de csak ha nem kell túl gyakran benne elemet cserélni.
2022. ápr. 12. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem is imádja ezeket a kütyüket, amikkel csak gond van, nem működnek, eldugulnak, jól járnak az elemgyártók.
2022. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jó minőséget, például Duracellt veszel bele, akkor bírja egy fél évig is. Ha valami noname olcsót, akkor havonta cserélni kell. Háromfős átlagos család esetében volt így nálunk a kerti csapnál, hogy ne legyen dzsuvás, ha gyomlálás után földes kézzel nyomkodjuk a folyékony szappant...
2022. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kaptam ilyet anyukámtól ajándékba, pár hónapig működött, aztán elkezdte zabálni az elemet. Talán egy háromnegyed évig volt meg, az első pár hónapot leszámítva csak a baj volt vele.
2022. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
72%
Komolyan ehhez is gép kell?!
2022. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy ilyen automata szappanadagoló és egy hónap se kell, hogy lemerítse az elemet!

De már találtam egy hozzá passzoló tápegységet itthon, amivel elem helyett fogom megkínálni.


Olyan ez, mint amikor eladnak egy halom olyan vezeték-nélküli csengőt, aminek a beltéri része is (gyárilag) csak elemmel működik...

2022. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Drágábbik energizert tettem a miénkbe (4db aaa) több mint egy éve megy már.
2022. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!