Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az oroszok nem tudják használn...

Az oroszok nem tudják használni az internetet?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy nem működik Oroszországban az Internet, mert lekapcsolták. Legalábbis olvastam ilyen híreket még nem tudom mikor, hogy ez a terv. Ez azt jelenti, hogy aki Oroszországban lakik, az már egyáltalán nem tud internetezni?

Azért kérdezem főleg, mert tudni szeretném, hogy ha valakinek írok Oroszországba e-mailt, akkor van-e rá esély, hogy elolvassa vagy feleslegesen írom, mert ha akarná, akkor se tudná elolvasni.



2022. ápr. 13. 17:34
 1/8 Nxs ***** válasza:
100%
Elvileg van Elon Musk műholdjai által van internetük . De csak egy cikkben olvastam neten szóval nem 100% .
2022. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ukránoknak van a műhold által internetük, nem? Bocsi ha rosszul tudok valamit.
2022. ápr. 13. 18:12
 3/8 Nxs ***** válasza:
100%
Az oroszokat probálják büntetni az unkránok ellen nem vettetek ki semmi korlátozást
2022. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de én pont az oroszoknak írnék, akik Oroszországban vannak. Azért tettem fel a kérdést, mert ott vannak korlátozások és nem tudom, vajon valahogy nem használják-e mégis az internetet.
2022. ápr. 13. 18:28
 5/8 anonim válasza:
100%
Van internetük, az orosz ismerősöm írt ma a csoport beszélgetésbe, Moszkvából :)
2022. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót :) Ennek örülök. Így tudom, hogy van értelme írnom annak, akinek írnék.
2022. ápr. 13. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A levelezés megy, de az internet erős cenzúra alatt van.
2022. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Multiplayer jatekban is sok orosz van
2022. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!