Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Intel Xeon jó játékra vagy...

Intel Xeon jó játékra vagy nem erre lett kitalálva?

Figyelt kérdés
pontos típus:Intel Xeon X5670
2022. ápr. 17. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem arra van kitalálva. Ezek szerver processzorok.
2022. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

nem kulonosebben volt ez komoly szerverproci magakoraban sem

kb. 2010 koruli


manapsag tul gyenge is


Mag es szal szamaival semmi gond nem lenne hiszen "csak" 6mag 12szalas


mai jatekoknak nem csak sok szal kell hanem ugyanugy mint regen 1 szalon is nagyon erosnek kell lennie


mai szerver procik is ezert nem idealisak mivel lehetnek 12magos 24szalasak is, es osszesegeben nagyon erosek is, de 1 szalon harmat gyengek, ami sok jateknal hatranyt jelent

es persze meregdraga aruk is van, amik szalankent is erosek annak csillagaszati aruk van


nem tudom mennyire erne meg egy ilyen platformba fektetned, nagyon olcson es valami gtx960 kaliberi vga melle ugyahogy elmehet


de modern eros vga khoz eleg ertelmetlen, es modern mai jatekokhoz

2022. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez nem szerver proci, hanem workstation proci és normál használatra mai napig jó. Én egy régebbi X5550-t használtam játékra 2 éve, de csak azért mert nem volt még más. Megfelelni megfelelt, de nem ajánlanám senkinek sem 2022-ben játékra. Egy új i3 is jobb teljesítményt tud elérni.
2022. ápr. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!